ارتقا هارد اکسترنال Usb2 به Usb3

نویسنده :
تعداد بازدید :7,838

با این روش شما می توانید هارد اکسترنال قدیمی و کهنه تان را به یک هارد سریعتر تبدلی کنید .این کار حدودا 10 دقیقه طول می کشد و هزینه چندانی برای شما ندارد .(حدود چهل هزار تومان)
بیشتر کامپیوترهای امروزی حداقل یک پورت Usb 3.0 دارند . با اینکه شما می توانید یک درایو USB 2.0 قدیمی را به آن وصل کنید ولی ممکن است جوابگوی نیازهایتان از لحاظ سرعت انتقال اطلاعات نباشد .
خوشبختانه شما نیاز به خرید یک هارد درایو اکسترنال جدید ندارید بلکه باید یک محفظه درایو جدید بخرید .بعداز تهیه این محفظه به قیمت حدودی چهل هزار تومان، محفظه قدیمی درایوتان را باز کنید، پیچ هارا باز کرده و درایو را جدا کنید و سپس آن را در محفظه جدید که از ساختار پیشرفته ای برخوردار است نصب کنید .
دراینجا دو نکته است که باید بدانید .اول اینکه، هنگام خرید دقت کنید که محفظه ای که خریداری می کنید با سایر هارد فعلی تان تناسب داشته باشد، بطوریکه برای جاسازی آن محفظه دچار مشکل نشوید . دوم اینه دو نوع از این محفظه ها وجود دارد که یکی پلاستیکی و دیگری آلومینیومی ست و این بستگس به خودتان دارد که کدام یک را انتخاب کنید. نوع آلومینیومی آن گرانتر است .

منبع


 1. علی
  پاسخ توسط علی :

  اخیرا من یه محفظه آلومینیومی که USB3 رو هم ساپورت می کنه از بازار رضا خریدم به قیمت 60هزار تومن. خیلی هم ازش راضی هستم . وقتی داشتم اطلاعات هارد سیستم خودم رو توی باکس می ریختم، سرعت بسیار بالای USB3 واقعا منو شگفت زده کرد

  1. مسعود
   پاسخ توسط مسعود :

   این محفظه رو دقت کنید برد مربوط به اون تکنولژی جدید را داراست
   و قسمتی که واردش میکنید قسمت مشترک دو تکنولژی است

  2. ناشناس
   پاسخ توسط ناشناس :

   خیر دوست گرامی کلیه هارد های فعلی از sata استفاده میکنند که سرعت بسیار بالایی دارد شما فقط رابط هارد را ارتقا میدهید

  3. مجید
   پاسخ توسط مجید :

   خیر دوست گرامی کلیه هارد های فعلی از sata استفاده میکنند که سرعت بسیار بالایی دارد شما فقط رابط هارد را ارتقا میدهید

  1. مسعود
   پاسخ توسط مسعود :

   این محصول تازه عرضه شده ولی توی پاساژ پایتخت توی میرداماد هست که قیمتش خیلی گرونتر از قیمت واقعی هست
   باید صبر کنید زیاد بشه.

ارسال نظر

کانال را در گوگل محبوب کنید