اپل به زودی از مرز 50 میلیارد دانلود از App Store می گذرد!

نویسنده :
تعداد بازدید :3,162

اپل در حال رسیدن به مرز 50 میلیارد دانلود از App Store می باشد که اتفاق بسیار بزرگی بوده و با جوایزی ارزنده جشن گرفته می شود. شخصی که پنجاه میلیاردمین برنامه را دانلود می کند کارت هدیه  10,000 دلاری و به پنجاه نفر بعدی هر کدام کارت هدیه های  500 دلاری ار اپل دریافت می کند ، که ارزش هدایا در مجموع به 35,000 دلار می رسد.

در صفحه ای که اپل برای این جشن تدارک دیده است ، 25 عدد از بهترین  برنامه رایگان و پولی تا این زمان لیست شده اند ،از بهترین برنامه های پولی لیست شده می توان به سری Angry Birds (تمامی نسخه ها بر روی لیست هستند که یک عضو از لیست به شمار می آیند)  ، Halfbrick Studios , Fruit Ninja , Lima sky’s Doodle Jump , Cut the rope , Words With Friends , PopCap’s Planet vs. Zombies  و Minecraft Pocket Edition اشاره کرد.

همچنین می توان به برنامه های رایگانی همانند Facebook (که دارای بالا ترین رتبه است )، Pandora Radio , Instagram , Youtube , Skype , Words With friends Free , Twitter  و نسخه های رایگان Temple Run  و  Angry Birds اشاره کرد.

ما باید به اپل برای رسیدن به چنین نقطه عطف قابل توجهی ، آفرین بگوییم.

اگر مایلید تا اطلاعات بیشتری داشته باشید ، میتوانید لیست 25 برنامه برتر رایگان و پولی را از سایت iTunes دریافت نمایید.


علاقه ی زیادی به برنامه نویسی و دنیای آی تی دارم. تمام سعی خودم رو می کنم تا در این وب سایت دانش خودم را با دیگر دوستان به اشتراک بگذارم و مطالبی هر چند کوتاه در زمینه فناوری اطلاعات منتشر کنم.

ارسال نظر

کانال را در گوگل محبوب کنید