عینک گوگل را روی تلفن آندرویدی خود داشته باشید

نویسنده :
تعداد بازدید :3,881

همهمه های زیادی راجب عینک گوگل شنیده می شود. تعدادی اون رو مفید می دونند و تعدادی اون منفی ارزیابی می کنند. (به ویژه مسائل مربوط به حریم خصوصی). اگرچه بزرگترین مشکلی که مردم عادی مثل من و تو داریم این است که ما خودمان نمی توانیم عینک گوگل را تست کنیم زیرا تعداد محدودی از اون وجود دارد به علاوه قیمت 1500 دلاری. پس چه کاری می شود انجام داد؟

پاسخ این سوال این است که شما می توانید عینک گوگل را ری تلفن یا تبلت آندرویدی اتا داشته باشید. شاید شما نتوانید اون را روی چشمتون قرار بدید و کمال لذت رو ببرید ولی از این طریق می تونید با اینترفیس عینک گوگل کار کنید و بعضی  از کارهایی که میشه با عینک گوگل انجام داد را امتحان کنید. برای اینکار تنها کافیست با کانال برای ادامه این مقاله همراه باشید.

به لطف Zhuowei Zhang هم اینک می توانید قسمت های نرم افزاری عینک گوگل را به صورت یک فایل اجرایی اندروید (apk) روی سیستم اندرویدی اتان نصب کنید. فایل apk یک فایل استاندارد اجرایی است همانند exe در ویندوز. برای نصب Apk باید تیک مربوط به Uknown sources را در قسمت Security را بردارید تا بتوانید برنامه ها را از منبعی دیگری به غیر از Goolgle Play نصب کنید.

Google Glass Voice Commands

اکنون به  https://github.com/zhuowei/Xenologer برید و glasshome-modded.apk را دانلود و نصب کنید. این برنامه صفحه اصلی ابتدایی عینک گوگل را به شما نشان می دهد. روی ok کلیک کنید تا به منو دسترسی داشته باشید. فقط با دستگاه اندرویدی خودتان صحبت کنید و بگید “Google Android Authority” و تصویر زیر را خواهید دید

google glass android authority

کار بعدی که باید انجام بدید، نصب ماژولهای مربوط به camera, hangouts و maps است. این کار می تواند باعث برقراری ارتباط بین دوربین و صفحه اصلی این برنامه شود. توجه داشته باشید که در برخی موارد این نرم افزار باعث کرش کردن دستگاه اندرویدی شما می شود ولی مشکل جدی ای نیست.

شما به طور کامل عینک گوگل را تجربه نمی کنید ولی با این حال دانستن اینکه عینک گوگل چه کار هایی را انجام می دهد، حس خوبی به شما می دهد.


علاقه ی زیادی به برنامه نویسی و دنیای آی تی دارم. تمام سعی خودم رو می کنم تا در این وب سایت دانش خودم را با دیگر دوستان به اشتراک بگذارم و مطالبی هر چند کوتاه در زمینه فناوری اطلاعات منتشر کنم.

ارسال نظر

کانال را در گوگل محبوب کنید