سه روش برای نصب کامپیوتر در آشپزخانه

نویسنده :
تعداد بازدید :3,182

اخیرا ArchosT، تبلت جدید به اسم ChefPad را معرفی کرده است که مخصوص استفاده در آشپزخانه است و از فضای اضافی آشپزخانه برای قرار گرفتن استفاده می کند.

قرار داده یک کامپیوتر در آشپزخانه ایده خیلی خوبی است. شما می توانید نکات پخت یک غذا یا دستور پخت یک غذا را داشته باشید. همچنین می توانید ارتباط خود را با دنیای دیجیتال را حفظ کنید. تصور کنید کنید در حالی که مشغول گوش دادن به موزیک یا دیدن فیلم مورد علاقتون هستید، غدای خودان را آماده کنید یا ظرف ها رو بشورید. ما در اینجا یک سری راه کار به شما ارائه می کنیم تا بتوانید بدون هزینه اضافی، کامپیوتر خود را در آشپزخانه داشته باشید.

موبایل یا تبلت خود را چسب نواری وصل کنید

اجازه بدید با آسانترین راه شروع کنیم. این راه به طور موقت برای نصب دستگاه های سبک وزن مناسب استو تنها چیزی که شما احتیاج دارید کمی چسب نواری است.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، یک تبلت با چسب نواری به در کابینت وصل شده است. فقط اطمینان حاصل کنید که به اندازه ای چسب بزنید که تحمل وزن تبلت شما را داشته باشد. همچنین در مکان مطمئنی قرار دهیدش که احتمال خوردن ضربه و … نباشد.

computer in kitchen

نصب نمایشگر در قسمت فوقانی آشپزخانه

اگر شما یک آشپرخونه کوچیک دارید، این مهم هست که از فضای موجود نهایت استفاده رو ببرید و انعطاف پذیری لازم را داشته باشد. شما می توانید لپ تاپ خود را به در یک محیط مناسب که فضای نگیرد، نصب کنید.

ما یک روش برای این کار ابداع کردیم. ما لپ تاپ را به صورت برعکس به قسمت زیری کابینت وصل کردیم. فقط دقت کنید که وسایلی که برای نصب آن استفاده می کنید از استحام کافی برخوردار باشند. نمونه کاری که ما کردیم را می توانید در تصویر زیر ببینید.


حال به موس و کیبورد بی سیم نیاز داریم که ما آن رو به صورت زیر وصل کردیم.

تمام شد، اکنون شما می توانید از آن استفاده کنید.

computer in kitchen ideas

کامپیوتر آشپزخونه شیک

اگر شما یک آشپزخونه بزرگ دارید، می توانید یک قسمت برای کامپیوتر خودتون درست کنید. در زیر یک نمونه زیبا از این حالت را می بینید.

computer in kitchen


علاقه ی زیادی به برنامه نویسی و دنیای آی تی دارم. تمام سعی خودم رو می کنم تا در این وب سایت دانش خودم را با دیگر دوستان به اشتراک بگذارم و مطالبی هر چند کوتاه در زمینه فناوری اطلاعات منتشر کنم.
  1. مسی
    پاسخ توسط مسی :

    افرادی که با تکنولوژی روز سر و کار دارن معمولا آشپزی نمیکنن در ثانی اگه لپ تاپو با کش وصل کنه به سقف چطوره؟ والا!

  2. حـــمید
    پاسخ توسط حـــمید :

    حــالا مــثلا اگــه اون لــپتاپ کــه بــه شـــکل نــا مــوزونی چــسبیده بــه کــف کــابینت جــای کــیبورد ، روی کــابینت ــقرار می گرفت اتــفاق خــاصی مــیوفتاد ❗

ارسال نظر

کانال را در گوگل محبوب کنید