بادی پرس ۱.۷ انتشار یافت

نویسنده :
تعداد بازدید :2,523
سازگاری قالب بادی پرس

نسخه جدید افزونه بادی پرس که یک شبکه اجتماعی است انتشار یافت که بادی پرس بادی پرس ۱.۷ یکی از بهترین نسخه های بادی پرس است که تا کنون انتشار یافته است.

چه چیزهایی در بادی پرس ۱.۷ جدید است ؟

عمده تغییراتی که در بادی پرس ۱.۷ انجام شده است ، شامل رفع صد ها باگ و ده ها قابلیت جدید است که ما در ادامه ، محبوبترین هایش رو به شما نشان می دهیم.

سازگاری قالب ها

بادی پرس ، محتوی گوناگونی را به سایت وردپرس اضافه می کند مانند : گروه ، پروفایل و … که برای استفاده از این امکانات نیاز به ساخت یک قالب یا پیدا کردن قالب سازگار با بادی پرس بود اما در بادی پرس ۱.۷ ، ویژگی جدید به اسم “سازگاری قالب” اضافه شده است که به شما اجاره می دهد از هر قالبی بدون نیاز به تغیرات در آن قالب ، استفاده کنید.

سازگاری قالب بادی پرس

 

 

 

 

مدیریت گروه ها

اگر شما از شبکه اجتماعی قدرتمند بادی پرس استفاده می کنید ، حتما می دانید که گروه ها قویترین ابزار برای ارتباط بین اعضا است که متأسفانه تا کنون هیچ قسمتی برای مدیریت گروه ها وجود نداشت  اما در بادیپرس ۱.۷ قسمتی جدید برای مدیریت گروه ها به مدیریت وردپرس اضافه شده است. اکنون شما می توانید گروه ها را به صورت دسته ای حذف کنید ، تنظیمات گروه ها را تغییر دهید و اعضای یک گروه را مدیریت کنید.

پنل مدیریت بادی پرس

 

 

 

 

تجربه نصب و راه اندازی بهتر

در بادی پرس ۱.۷ ، نصب و راه اندازی بادی پرس ، ساده تر از گذشته انجام می شود. قسمت راه اندازی جادویی حذف شده است و اکنون تنها کافیست بادی پرس را فعال کنید و قسمت ها مورد نیاز را جزء به جزء مشخص کنید.


علاقه ی زیادی به برنامه نویسی و دنیای آی تی دارم. تمام سعی خودم رو می کنم تا در این وب سایت دانش خودم را با دیگر دوستان به اشتراک بگذارم و مطالبی هر چند کوتاه در زمینه فناوری اطلاعات منتشر کنم.
  1. مسعود
   پاسخ توسط مسعود :

   حتماً دوست عزیز
   در برنامه های کاری آینده، این مورد هم قرار خواهم داد.

ارسال نظر

کانال را در گوگل محبوب کنید