مدهای قدیمی را امتحان کنید

نویسنده :
تعداد بازدید :2,398

اگر علاقه‌مند به مد و لباس های قدیمی و آنتیک غربی هستید. حتماً دوست دارید که مدل ها و انواع لباس ها و مدها رو در تن خودتون ببنید. سایت امروز، این امکان رو براتون محیا کرده و شما می تونید با استفاده از یک عکس تمام مدها از دهه 1950 تا امروز رو بر تن کنید. اگر هم دوست دارید یه پرتره آنتیک داشته باشید بازم این سایت به دردتون می خوره.

مراحل کار بسیار ساده هست.اول باید به این سایت برید، بعد از بارگزاری و لود شدن سایت دکمه start ر بزنید. حالا باید انتخاب کنید که چه نوع عکسی و مدی می خواید داشته باشید که این قسمت از سه گزینه تشکیل شده که برای درک بهتر هرکدوم در بالای آن یک عکس قرار داده شده.

بعد از انتخاب عکس، نوبت می رسه به آپلود عکس خودتون. که باید سنتون بالای 13 سال باشه و عکس از روبرو گرفته شده باشه که طبیعی تر به نظر بیاد. یعد از زدن تیکی که سنتون بالای 13 سال هست، می تونید عکس رو آپلود کنید. حالا با استفاده از ابزراهای موجود، باید صورت خود رو در قسمتی که مشخص شده قرار دهید. با زوم کردن و زوم اوت کردن و چرخاندن عکس می تونید به گزینه های بهتری از تنظیم صورتتون دست پیدا کنید.

بعد از قرار دادن صورت در محل تعیین شده و انتخاب جنسیت خود، که در قسمت سمت راست با male و female مشخص شده به مرحله دیدن عکس آنتیک خودتون می رسید که حالا می تونید با انتخاب سال از زیر عکس به مد دلخواه خود و ذخیره یا به اشتراک گذاری عکستون برسید.


علاقه ی زیادی به برنامه نویسی و دنیای آی تی دارم. تمام سعی خودم رو می کنم تا در این وب سایت دانش خودم را با دیگر دوستان به اشتراک بگذارم و مطالبی هر چند کوتاه در زمینه فناوری اطلاعات منتشر کنم.

ارسال نظر

کانال را در گوگل محبوب کنید