پروفایل ها و تصاویر جعلی Facebook را به راحتی تشخیص دهید

نویسنده :
تعداد بازدید :13,011

در دنیای وب ، Facebook بیش از 85 میلیون پروفایل جعلی داشته و در حال افزایش است. برخی از آنها کاملا بی دردسر هستند ؛ مثل جامعه ” استخدام دوست دختر “. اما بقیه میتوانند انگیزه شومی داشته باشند. به هر حال ، بعضی اوقات واقعا نیاز است که بدانید چند نفر در پروفایل آنها هستند. شما البته میتوانید ، یک روز کامل وقت گذاشته و صدها عکس Google Images را بگردید تا متوجه شوید ، آنها جعلی هستند. یا شما میتوانید به سرعت برق با FB Checker  این کار را انجام دهید.

پس از نصب آن ، با اکانت Facebook وارد برنامه شوید.

FB Checker Login

برنامه را از آیکون آن در نوار کنار ساعت باز کنید. حال سعی در بازکردن همزمان پروفایل فیس بوک در مرورگر کنید. تمام پروفایل های مورد بازدید شما ، اتوماتیک در این برنامه لود میشوند. شما میتوانید به راحتی بین پروفایل ها جابجا شوید. وقتی در پروفایلی هستید که به آن مشکوک هستید ، تصاویر آن را چک کنید ، میبینید که نرم افزار به شکل خودکار عکس های مورد نظر شما را بارگذاری میکند.

FB-Checker-profile-analyzer

زمانی که آلبوم کامل را دریافت کردید ، زمان آزمون فرا رسیده است. شما ، کلکسیونی از تمامی تصاویری که دیده اید در دست دارید و میتوانید با انتخاب یکی ، آنرا تست کنید. برای بدست آوردن نتایج معنی دار ؛ از انتخاب تصاویر بی ربط اجتناب کنید ” مثل یک گل یا نقل قول ها “. و سعی کنید یکی از تصاویر متعلق به پروفایل را به جای آن استفاده کنید.

FB Checker Photos to Analyze

این فرایند میتواند بر اساس تعداد عکس انتخابی شما از چند ثانیه تا چند دقیقه متفاوت باشد. نتایج در یک زبانه جدید در مرورگر شما باز خواهد شد و شامل اطلاحات دقیق تجزیه و تحلیل در زمینه تصاویر خواهد بود.

هر تصویر جعلی با چند لینک در سمت راست در ارتباط خواهد بود که نشان از برداشت عکس از لینکی در وب می باشد. این کار از طریق انجام اشتراک گذاری عکس که یک سرویس فیس بوک است، انجام شده است.

FB-Checker-Fake-profile-detected

شما میتوانید یک کامنت حاوی شک شما نسبت به اکانت مورد نظر نیز در روی دیوار پروفایلتان ایجاد کنید

این نرم افزار هنوز در مرحله آزمایش قرار دارد و اجازه آزمون تعداد محدودی پروفایل در روز را به شما میدهد. اما آنهایی که نمیتوانند تا فردا صبر کنند ، گزینه ای برای اجازه انجام تست بیشتر در نرم افزار گنجانده شده است.

این نرم افزار با سیستم های عامل  Windows XP, Vista, 7 و 8 سازگار است.

دانلود FB Checker


علاقه ی زیادی به برنامه نویسی و دنیای آی تی دارم. تمام سعی خودم رو می کنم تا در این وب سایت دانش خودم را با دیگر دوستان به اشتراک بگذارم و مطالبی هر چند کوتاه در زمینه فناوری اطلاعات منتشر کنم.

ارسال نظر

کانال را در گوگل محبوب کنید