نخستین ساعت هوشمند مقاوم در برابر آب معرفی شد

نویسنده :
تعداد بازدید :2,200

نخستین ساعت هوشمند مقاوم در برابر آب با قابلیت اتصال NFC و رابط کاربری برنامه آندروئید رونمایی شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، پیشرفته‌ترین ساعت هوشمند موجود در جهان دارای قابلیت اعلان‌های پیام‌رسانی چندگانه، رابط کاربری برنامه آندروئید و کنترل از راه دور موسیقی و مقاوم در برابر آب است.

کمپانی سونی با معرفی این محصول تلفیقی از فناوری و تخصص با قابلیت اتصال تک لمسی و صفحه نمایش دوم برای تلفنهای هوشمند مبتنی بر آندروئید را به نمایش گذاشته است.

این ساعت هوشمند که در نمایشگاه موبایل آسیا شانگهای رونمایی شده عملکردهای یک ساعت چندکاره، نشان‌دهنده اعلان‌ها، رابط کاربری برنامه آندروئید و کنترل از راه دور تلفن را در  یک دستگاه گرد هم می‌آورد.

قابلیت توسعه برنامه‌های کاربردی در این دستگاه باعث می‌شود کاربر به تناسب با نیازمندی‌هایش چه زمانی که در حال حرکت یا درحال ورزش است و یا در یک جلسه کاری یا در خانه خود است از طریق برنامه‌های اختصاصی بیشتر، بیش از هر ساعت هوشمند دیگری قابلیت شخصی‌سازی داشته باشد.

بسیاری از برنامه‌های این ساعت هوشمند حتی بدون نیاز به دسترسی به تلفن امکان دانلود دارد به نحوی که کاربر می تواند تماس‌های خود را تنها با یک لمس ساده روی مچ دستش مدیریت کند و با استفاده از یک برنامه کاربردی از طریق ساعت هوشمند از راه دور عکس بگیرد.

همچنین این محصول امکان این را به کاربر می دهد که زمانی که به تلفن متصل نیست بتواند ایمیل‌هایی را که پیش‌تر دانلود کرده بخواند و بدون اینکه تلفن خود را از جیب خارج کند، سریع و آسان آهنگ‌های پخش کننده موسیقی خود را انتخاب کرده و میزان بلندی صدای آنها را تنظیم کند.

SmartWatch 2  همچنین به دلیل طراحی مقاوم در برابر آب و گرد و غبار، به طور اطمینان بخشی محکم بوده و در حال حرکت، هنگام بارش باران یا در هوای آفتابی مقاوم خواهد بود.

پیش از این در سال 2007 سونی نخستین ساعت دارای بلوتوث را در بازار ساعت‌های هوشمند عرضه کرد.

با تحقیق انجام شده از سوی تحلیلگران که فروش ۴۱ میلیون دستگاه ساعت هوشمند تا سال ۲۰۱۶ را پیش‌بینی کرده اند، آینده دستگا‌ه‌های پوشیدنی به طرزی باورنکردنی روشن ارزیابی می‌شود.


علاقه ی زیادی به برنامه نویسی و دنیای آی تی دارم. تمام سعی خودم رو می کنم تا در این وب سایت دانش خودم را با دیگر دوستان به اشتراک بگذارم و مطالبی هر چند کوتاه در زمینه فناوری اطلاعات منتشر کنم.

ارسال نظر

کانال را در گوگل محبوب کنید