سونی نتیجه مالی سال 2012 خود را گزارش داد، 458 میلیون دلار سود

نویسنده :
تعداد بازدید :2,332

سونی، نتیجه مالی سال 2012 خود را گزارش داد و به نظر می رسد که هم اکنون سهامداران می توانند، نفسی تازه کنند. این کمپانی در سال 2012، نزدیک به 358 میلیون دلار درآمد داشته است. این اولین بار از سال 2008 تا کنون است که سونی در پایان سال به سودهی رسیده است.

سونی همچنین این افزایش سودهی از فروش برخی از دارایی های شرکت مثل ساختمون اداری، بدست امده است و قسمتی دیگری از این سود دهی از گوشی های هوشمند بدست آمده است که سود حاصل از آن 13.3 میلیون دلار است که این یک جهش بزرگ 102% ای نسبت به سال 2011 است.

بخش عکس سونی هم یکی از سود آورترین بخش های سونی بوده است که 509 میلیون دلار درآمد حاصل از 7.9 میلیار دلار فروش را برای سونی در پی داشته است.

سونی حدس می زند که در سال 2012، هیچ افزایش درآمدی نخواهد داشت، اگر چه انتظار می رود فروش بخش هایی مثل عکس و موزیک سونی، افزایش پیدا کند. همچنین سونی انتظار فروش بیشتر گوشی های هوشمند را دارد.

منبع


علاقه ی زیادی به برنامه نویسی و دنیای آی تی دارم. تمام سعی خودم رو می کنم تا در این وب سایت دانش خودم را با دیگر دوستان به اشتراک بگذارم و مطالبی هر چند کوتاه در زمینه فناوری اطلاعات منتشر کنم.

ارسال نظر

کانال را در گوگل محبوب کنید