تحلیلگران میگویند ، گوشی های IOS بیش از آندروید در وب مشاهده می شوند.

نویسنده :
تعداد بازدید :1,900
گوشی های IOS

Piper Jaffray تحلیلگر Gene Munster میگوید : سیستم عامل گوشی های اپل همچنان در استفاده از وب در ایالات متحده آمریکا از آندروید پیشی می گیرد.
آندروید ممکن است برترین گوشی هوشمند جهان باشد ، اما IOS اپل در استفاده از وب برترین است ، البته با توجه به گزارش امروز تحلیلگر Gene Munster.
برای دومین ماه پشت سر هم ، IOS برتری بر روی منبع ترافیک موبایل نسبت به رقیب خود را نگه داشت. به این معنی که دستگاه های IOS بیشتری بر روی وب سایت های مورد بررسی در این گزارش رد یابی شده اند. در ماه آوریل ، IOS 69 درصد از تمام ترافیک را به خود اختصاص داد و آندروید را در جایگاه دوم با 26.5 درصد قرار داد. (بررسی شده به وسیله Piper jaffray )
در ماه مارس در این اعداد افزایشی مشاهده شد ، IOS 66.4 و آندروید 28.7 را به خود اختصاص دادند.
پس ، اگر آندروید پلتفرم غالب گوشی های هوشمند است ، چرا IOS در ترافیک وب پیشی می گیرد؟ Munster 3 دلیل ممکن را ارائه داده است.
دلیل اول ، این گزارش فقط ایالات متحده آمریکا را پوشش می دهد، جایی که ایفون 80 درصد فروش تمامی گوشی های هوشمند را در AT&T و حدود 60 درصد از Verizon در سه ماهه آخر را به خود اختصاص داده است.
تحلیلگر بیان میکند که IOS برترین سیستم گوشی های هوشمند در آمریکا می باشد.
دلیل دوم ، Munster باور دارد که استفاده کنندگان از IOS بیش از کاربران آندروید روزانه با تلفن خود سروکار دارند.
دلیل سوم ، این گزارش تمامی تبلت ها و گوشی های IOS و آندروید را در بر می گیرد ، Munster معتقد است که تبلت ها بیش از گوشی های تلفن همراه برای گردش در وب استفاده میشوند ، برای مثال ، ترافیک وب دستگاه Ipad ، بیش از تمامی تبلت های آندروید می باشد.
اطلاعات به سختی تصویر کاملی از ترافیک وب سایت ها به طور کلی ارائه می دهند. خود این گزارش فقط 10 وب سایت از 100 وب سایت برتر موبایل را مورد بررسی قرار داده است.
وب سایت های مورد بررسی عبارتند ازAnswers.com, Tumblr, ChaCha, Examiner, LinkedIn, Bleacher Report, Hubpages, White Pages, Squidoo, و Dictionary.com .
با این حال ، گزارش های دیگر نیز نتایج مشابهی را داشته اند ، گزارش ماه دسامبر از وب سایت شرکت تجزیه و تحلیل Chitika ، سهم IOS را از میزان ترافیک موبایل 67 درصد و سهم آندروید را 33 درصد اعلام کرده است.


علاقه ی زیادی به برنامه نویسی و دنیای آی تی دارم. تمام سعی خودم رو می کنم تا در این وب سایت دانش خودم را با دیگر دوستان به اشتراک بگذارم و مطالبی هر چند کوتاه در زمینه فناوری اطلاعات منتشر کنم.

ارسال نظر

کانال را در گوگل محبوب کنید