نمایش عناوین پست‌های آینده

نویسنده :
تعداد بازدید :3,058

ارسال شده توسط: نویسنده مهمان، آقای سینا خیرآبادی

اگر شما هم مایلید تا عنوان پست های بعدی وبلاگتان را پیش از آنکه منتشر شوند ، به خوانندگان خود خبر دهید پیشنهاد می کنم که پست زیر را تا انتها دنبال کنید.

یکی از ویژگی های وردپرس وجود افزونه های فراوان و امکان کدنویسی است که می تواند مشکلات کاربران را به راحتی حل کند. اگر ابزاری می خواهید که به کاربران خود اطلاع دهید در آینده قصد دارید چه مطالبی را در وبلاگتان انتشار دهید ، می توانید از دو روش زیر استفاده کنید:

1- می توانید این چند خط کد را در فایل sidebar.php یا در هر جایی که مایلید این اخبار منتشر شوند قرار دهید.

<br />
&lt;?php</p>
<p>$my_query = new WP_Query('post_status=future&amp;order=ASC&amp;showposts=3');</p>
<p>if ($my_query-&gt;have_posts()) {</p>
<p>while ($my_query-&gt;have_posts()) : $my_query-&gt;the_post();</p>
<p>$do_not_duplicate = $post-&gt;ID; ?&gt;</p>
<p>&lt;ul&gt;&lt;li&gt;&lt;?php the_title(); ?&gt;&lt;/li&gt;&lt;/ul&gt;</p>
<p>&lt;?php endwhile;</p>
<p>}</p>
<p>?&gt;<br />

با استفاده از کدهای بالا می توانید براحتی اقدام به انتشار عنوان پست های بعدی خود بکنید. در صورتی که مایل باشید می توانید تعداد پست های آینده را نیز به دلخواه تغییر دهید. ( به طور مثال به جای 3 در خط دوم از عدد 5 استفاده کنید ).

2- اما برای دوستانی که مایلند از افزونه استفاده کنند توصیه می کنم که از این افزونه استفاده کنند. کار این افزونه درست مشابه کار کدهای بالاست با این تفاوت که این افزونه کار شما را بسیار راحت تر می کند. بعد از نصب این افزونه شما می توانید با استفاده از ابزارک ها در بخش نمایش اقدام به نمایش پست های آینده بکنید.


علاقه ی زیادی به برنامه نویسی و دنیای آی تی دارم. تمام سعی خودم رو می کنم تا در این وب سایت دانش خودم را با دیگر دوستان به اشتراک بگذارم و مطالبی هر چند کوتاه در زمینه فناوری اطلاعات منتشر کنم.

ارسال نظر

کانال را در گوگل محبوب کنید