گوگل سیستم پیغام رسان برای اندورید، IOS و کروم را رونمایی کرد

نویسنده :
تعداد بازدید :2,441

پس از سال ها انتظار و استفاده از سرویس های ارتباطی نا هماهنگ گوگل، این کمپانی امروز، سرویس پیغام رسان یکپارچه خود به نام Hangout (پاتوق) را معرفی کرد. این پیغام رسان از طریق اندروید، IOS و وب قابل استفاده است و از امروز برای تمام پلتفرم ها در دسترس هست.

این سرویس جدید قرار است جایگزین گوگل تالک، گوگل پلاس مسنجر و  سرویس چت تصویری گوگل پلاس به نام پانوق (پاتوق اورجینال) شود. Hangout جدید اساساً یک نرم افزار موبایل مثل WhatsApp و مسنجر فیسبوک است ام با قدرت بیشتر

نرم افزار جدید پاتوق به جای لیست کاربران، لیستی از مکالمات اخیر کاربران را نشان می دهد که از این نظر شبیه گوگل تالک نیست. برای هر مکالمه یک نام اختصاص داده می شود، درست همانند یک چت روم. و مانند پاتوق گوگل پلاس (پاتوق اورجینال) در هر مکالمه می شود با دوستانتان تا 10 نفر به صورت همزمان، مکالمه تصویری داشته باشید.

کاربر می تواند، مکالمات گذشته خود را ببینید و به تصاویر به اشتراک گذاشته شده و تاریخچه مکالمه تصویری دسترسی پیدا کند و همچنین، پاتوق با هر چیزی همگام سازی می شود و کاربر از طریق هر دستگاهی می تواند به مکالمات خود دسترسی داشته باشد.

وبلاگ زنده کنفرانس گوگل I/O را برای اطلاعات بیشتر چک کنید.

منبع


علاقه ی زیادی به برنامه نویسی و دنیای آی تی دارم. تمام سعی خودم رو می کنم تا در این وب سایت دانش خودم را با دیگر دوستان به اشتراک بگذارم و مطالبی هر چند کوتاه در زمینه فناوری اطلاعات منتشر کنم.

ارسال نظر

کانال را در گوگل محبوب کنید