نصب Facebook Home روی دستگاه های اندروید

نویسنده :
تعداد بازدید :60,843

فیسبوک هوم چیست؟

فیسبوک هوم یک نرم افزار جدید برای اندروید است، درواقع یک مینی لانچر است که جایگزین صفحه خانگی شما می شود و با کمک آن می توانید تجربه بهتری در شبکه اجتماعی فیسبوک داشته باشید.

muo-fbhome-androidhack

این برنامه امکانات خوبی ارائه می دهد مانند تغییر پس زمینه بطور منظم و با استفاده از عکس هایی که دوستانتان آپلود کرده اند، بروزرسانی های استاتوس و دکمه ای برای باز کردن مسنجر، لیست برنامه های فیسبوک و تنظیمات.

این روشی است که فیس بوک برای تسلط بر گوشی و تبلت های اندرویدی بکار می برد.

سازگاری Facebook Home

سه مشکل اساسی که کاربران با Facebook Home مواجه می شوند این است که اولان طراحی آن برای نسخه اندروید 4.0 و بعد آن است. مشکل دوم  این است که فیس بوک این نرم افزار را برای تعداد محدودی از دستگاه ها در دسترس قرار داده که میتوانید لیست آن را در Google Play ببینید. که این لیست شامل اچ تی سی وان ایکس، اچ تی سی وان ایکس پلاس، سامسونگ گلکسی اس 3 و سامسونگ گلکسی نوت 2 می باشد. و مشکل آخر کاربران در بعضی از کشورها امکان نصب این نرم افزار را روی دستگاه شان را ندارند، حتی اگر جزو دستگاه هایی باشد که در لیست بالا وجود دارد.

جلوگیری از بلاک شدن نصب فیسبوک هوم بدلیل کشور

اگر جزو کسانی هستید که ابزار مناسب برای نصب ایم نرم افزار را دارید اما به دلیل مشکل سوم (بودن در یکی از کشورهایی که کاربران آن امکان نصب برنامه را ندارند) نمی توانید این کار را انجام دهید، راه حل آن ساده است.

muo-fbhome-androidhack-sources

وارد Settings > Security شوید و Unknown Sources را فعال کنید. این به شما اجازه نصب فایل APK را از منبعی غیر از Google Play را می دهد. ابتدا مطمئن شوید برنامه Facebook و Facebook Messenger نصب است.سپس Modaco.com forum را باز کرده و com.facebook.home.apk را دانلود کنید. سپس با استفاده از یک برنامه مدیریت فایل (مانند ASTRO)، آن را نصب و اجرا کنید.بعد از نصب وارد فیس بوک شوید و Menu را باز کنید در Settings نرم افزار  Facebook Home را فعال کنید.

نصب Facebook Homeبدون چک کردن دستگاه (حل مشکل دوم)

برای کسانی که با مشکل عدم پشتیبانی نرم افزار از دستگاه مواجهند خوشبختانه راه حل وجود دارد. راه حل آن نصب apk ای است که بوسیله آن می توانید مرحله بررسی دستگاه را  در هنگام نصب حذف کنید.

muo-fbhome-androidhack-uninstall

برای شروع ابتدا برنامه های Facebook و Facebook Messenger را از روی گوشی خود پاک کنید. سپس Settings > Apps را باز کرده و Unknown Sources را فعال کنید.

muo-fbhome-androidhack-astro

سپس فایل های com.facebook.katana.modaco.apk  com.facebook.orca.modaco.apk و com.facebook.home.modaco.apk را دانلود و سپس با کمک یک برنامه مدیریت فایل، به ترتیب نصب کنید.

نتیجه

muo-fbhome-androidhack-disable

برای لغو این نرم افزار می توانید با وارد شدن به Menu > Settings و انتخاب Turn off Facebook Home آن را غیر فعال کنید.


منبع makeuseof

ارسال نظر

کانال را در گوگل محبوب کنید