نسخه جدید اسکایپ با توانایی ارسال و دریافت پیام های HD

نویسنده :
تعداد بازدید :7,869

امروز مایکروسافت اعلام کرد که نسخه جدید از اسکایپ را برای ویندوز 8 ارائه کرده است که از ویژگی های آن می توان ارسال و دریافت بهتر ویدیو و پشتیبانی از فرمت HD بیان کرد. شما می توانید آخرین نسخه اسکایپ رو به طور مستقیم از خود سایت اسکایپ دانلود کنید.

پشتیبانی از فرمت Hd به این معنی می باشد که کاربر میتواند تماس ویدویی خود را با کیفیت 720P ارسال کند و پیام دریافتی خود را با کیفیت 1080P دریافت نمایید. شاید شما از این که این کیفیت رو می بینید تعجب کرده باشید که چطور نسبت به محدودیت های سابق امکان پذیر می باشد در صورتی که نرم افزار اسکایپ برای تمام سیستم عامل ها موجود می باشد و ویندوز 8 تنها یکی از آن سیستم عامل ها است به گفته خود مسئولان مایکروسافت تنها جواب این سوال می توان به توسعه بهتر و پشتیبانی قوی تر ویندوز هشت نسبت به بقیه سیستم عامل ها اشاره کرد.(این گفته مسئولان شرکت مایکروسافت هست) در حالی که این بهبود کیفیت کلی و عملکرد تماس های ویدئویی و پشتیبانی از ویدیو HD که توسط مایکروسافت ارائه می گردد بستگی به نوع و کیفیت وب کم و پهنای باند اینترنت و سخت افزار مناسب دارد. به گفته مایکروسافت در این نسخه جدید نحوه دریافت اطلاعیه ها برای دریافت پیغام جدید بهینه تر شده است و راحتر می توان پیام های دریافتی را پیدا کرد.

حل برخی از مشکلات این نسخه  اسکایپ توسط مایکروسافت :

• انتقال فایل: اگر فایلی ارسال شود و در هنگام ارسال برنامه بسته شود یا ارتباط قطع گردد فایل فرستاده شده از جایی که ارتباط قطع شده بود ادامه پیدا می کند و احتیاج به ارسال دوباره نیست.

• اتصال تماس: تلاش مجدد دوباره در هنگام قطع مکالمه.

• اطلاعیه ها: بسته شدن برنامه در هنگام کلیک بر روی یک رویداد جدید.

با این وجود هنوز هم چند باگ شناخته شده در این برنامه وجود دارد که عبارت است از عدم نمایش تاریخ چت های انجام شده و پاک شدن تصاویر بند انگشتی در هنگام پاک شدن کش برنامه. مایکروسافت در حال رفع این باگ ها میباشد و تا زمان رفع این باگ ها باید منتظر ماند تا ببینیم این نرم افزار به طور کامل در اختیار همه قرار می گیرد یا نه.


علاقه ی زیادی به برنامه نویسی و دنیای آی تی دارم. تمام سعی خودم رو می کنم تا در این وب سایت دانش خودم را با دیگر دوستان به اشتراک بگذارم و مطالبی هر چند کوتاه در زمینه فناوری اطلاعات منتشر کنم.

ارسال نظر

کانال را در گوگل محبوب کنید