فروش 10 میلیون Galaxy S4 سامسونگ درکمتر از یک ماه

نویسنده :
تعداد بازدید :2,649

Samsung Electronics از فروش 10 میلیونی گوشی هوشمند Galaxy S4 در کمتر از یک ماه خبر داد. بگفته این کمپانی این میزان فروش برای گوشی GALAXY S III در طول 50 روز، برای GALAXY S II در 5ماه و برای GALAXY S در 7ماه اتفاق افتاد. این گوشی اکنون در حدود 110 کشور عرضه می شود ولی به تدریج این میزان به 155 کشور می رسد.

ویژ گی های Galaxy S4 شامل یک نمایشگر5 اینچی فول اچ دی سوپر آمو ال ای دی با تراکم 441 پیکسل در اینچ  و یک دوربین دوگانه که اجازه استفاده همزمان از دوربین های جلو و عقب را میدهد. بعلاوه نرم افزار هایی مانند Air View و Air Gesture که کار با گوشی را راحت تر می کند.

سامسونگ میخواهد این گوشی را در رنگهای متنوعی عرضه کند. رنگ های فعلی سفید و مشکی هستند که رنگ های جدیدتر مانند آبی، قرمز، بنفش و قهوه ای در تابستان امسال به بازار خواهند آمد.

بگفته شرکت Gartner این شرکت با 30.8 درصد و اپل با 18.2 درصد، سهم بازار گوشی هوشمند را در 3ماهه اول سال بخود اختصاص دادند. و به گفته شرکت Strategy Analytics این شرکت از فروش گوشی اندرویدی خود نیز سود زیادی بدست آورده است و 95 درصد از سهم بازار در سه ماهه اول سال را کسب کرده است. سود گوشی های هوشمند اندروید در سه ماهه اول سال 2013 به 5میلیون دلار آمریکا رسید.
این موفقیت های Galaxy S4 از چشم رقیبان این شرکت دور نمانده است. اپل به یک دادگاه در کالیفرنیا از این شرکت بخاطر استفاده از 5اختراعش در Galaxy S4 شکایت کرده است.

منبع


ارسال نظر

کانال را در گوگل محبوب کنید