سامسونگ تقریبا یک سوم همه گوشی های هوشمندش را در سه ماهه نخست سال میفروشد

نویسنده :
تعداد بازدید :2,512

بر طبق اخبار منتشره از DRAMeXchange ، بخش آنالیز بازار گروه ترندفورس ، فروش یک چهارم نخست سال گوشی های هوشمند در جهات تا 216.4 میلیون دستگاه تخمین زده میشود که حدود 30% آن متعلق به سامسونگ است.

چیزهایی که به درخشانی محصولات اپل نیستند ، مثل آیفن 5 و معمولا محصول برتر بازار ، مانند محصولات اپل ، انتخاب نمیشوند ، اما این محصولات ، سهم سامسونگ را از بازار تلفن های هوشمند افزایش داده اند.

با اینکه جنگ بین اپل و سامسونگ ،  مدتی مسکوت مانده بود ، با کاهش رشد اپل در برابر دیگر تولیدکنندگان مانند سونی و لنووو ، مجددا به جنگ تبدیل شده است.

بازار چین نیز ،برای بسیاری از تولیدکنندگان آن کشور ضرر بزرگی رقم زده است و لنووو ، زد تی ای و هواوی همه کاهش تقریبی فروشی بین 5 تا 15% را در فروش یک چهارم ابتدایی سال خود ، پیش بینی میکنند.

این امر به ویژه در مورد ناامیدی لنوو است که تقریبا سرنوشت سامسونگ در چین را پیدا کرده بود ، اما حال میبینیم که پیش بینی ها 15% کمتر از حد انتظار بوده اند


علاقه ی زیادی به برنامه نویسی و دنیای آی تی دارم. تمام سعی خودم رو می کنم تا در این وب سایت دانش خودم را با دیگر دوستان به اشتراک بگذارم و مطالبی هر چند کوتاه در زمینه فناوری اطلاعات منتشر کنم.

ارسال نظر

کانال را در گوگل محبوب کنید