با گوشی اندرویدی خود، چندین زبان را یاد بگیرید!

نویسنده :
تعداد بازدید :6,946

شاید شما هم علاقه مند یه یادگیری زبان های مختلف باشد اما امکان یا وقت رفتن به کلاس های زبان را ندارید. در این مقاله ما شما را با ابزاری برای یادگیری زبان آشنا می کنیم که می توانید همه جا و در هر زمان از آن استفاده کنید.

Duolingo یک نرم افزار یادگیری زبان برای دستگاه های اندروید است که به شما امکان یادگیری زبانهایی چون، اسپانیای، فرانسه، ایتالیایی، انگلیسی، آلمانی یا پرتقالی را می دهد. نکته جالب درباره نرم افزار این است که از تکنیک های که معمولا در بازی های کامپیوتری یافت می شود، استفاده می کند. بیشتر درس ها بطور پیش فرض قفل شده اند. شما از درس های ابتدایی شروع می کنید و در صورت کامل کردن آن ها می توانید وارد درس های بعد شوید. شما در این نرم افزار برای گذراندن هر درس مانند بازی های کامپیوتری یک امتیاز (یک قلب) دریافت می کنید و اگر جواب سوال ها را درست ندهید آن درس را باید دوباره از اول شروع کنید.

duolingo language learning

نرم افزار از روش های جالب متفاوتی برا درس دادن و اطمینان از فهمیدن درس توسط شما استفاده می کند، مانند:

  • ترجمه یک متن به زبانی که در حال یادگیری آن هستید.
  • ترجمه متن نوشته شده به زبانی که در حال یادگیری آن هستید به زبان خودتان.
  • ترجمه های درست را مشخص کنید.
  • ترجمه عکسی را که روی صفحه می بینید به زبان مورد نظر را وارد کنید.
  • کلمه گم شده را پیدا کنید.
  • گوش دهید و به زبانی که در حال یاد گیری آن هستید تایپ کنید.

شما میتوانید در س هایی را که کامل کرده اید را دوباره  در هر زمان بازدید کنید، یا با استفاده از گزینه تمرین در هر زمان آموخته های قبلی خود را تمرین کنید. این نرم افزار از متن، تصویر و صوت در هر درس استفاده می کند بنابر این علاوه بر دیکته کلمات میتوانید از تلفظ آن ها نیز مطلع شوید.

learn languages app


منبع ghacks

ارسال نظر

کانال را در گوگل محبوب کنید