Robert Scoble نشان داد ، عینک گوگل در حمام نیز کار میکند

نویسنده :
تعداد بازدید :3,049

عینک گوگل توجه زیادی را به خود جلب کرده است و البته دلایل خوبی برای این قضیه وجود دارد. این یک دستگاه جدید افراطی است که پتانسیل تغییر راه های ارتباط ما با جهان و اینترنت را، دارد.

اما ، همانند ویژگی های سخت افزاری ، قیمت و نرم افزارهای آن که تازه شروع به تولید کرده اند ؛ به تازگی این سوال مهم در مورد آن پاسخ داده شده است – آیا این عینک ها در حمام کار خواهند کرد؟

و پاسخ آن را Robert Scoble ، کسی که یک جفت عینک گوگل خود را ، طی چند هفته گذشته ، در راه این آزمایش قرار داده است میدهد. و پاسخ بلی است. عینک گوگل در حمام کار خواهد کرد.

بدیهی است ، عینک برای کار در زیر باران طراحی شده بود؛ یک دستگاه گران که برای قرارگرفتن دائم بر روی سر ، نیاز به ویژگی ضد آب بودن را دارد ؛ با این حال ، احتمالا هیچ کس فکر استفاده از این دستگاه در حمام نیوفتاده است. یا شاید این اولین یا دومی کاری است که خریداران عینک جدید ، امتحان خواهند کرد!


علاقه ی زیادی به برنامه نویسی و دنیای آی تی دارم. تمام سعی خودم رو می کنم تا در این وب سایت دانش خودم را با دیگر دوستان به اشتراک بگذارم و مطالبی هر چند کوتاه در زمینه فناوری اطلاعات منتشر کنم.

ارسال نظر

کانال را در گوگل محبوب کنید