اینترنت حلال

نویسنده :
تعداد بازدید :2,666

چند روز پیش مطلبی از طرف یکی از مسئولان مطرح شد که قرار است اینترنت حلال و پاک راه اندازی شود. از این حرف می شود این طور نتیجه گیری کرد تا الآن و در حال حاضر اینترنت مورد استفاده مردم ناپاک و حرام و یا نجس هست. چون کلمات مقابل حلال و پاک، ناپاک، نجس و حرام هستند.

نتیجه گیری به عهده خودتان. ولی هنوز هم معلوم نیست که مفهوم دقیق از حلال شدن نت چیست.

آیا قرار است اینترانت در سطح کشور بوجود بیاید؟ یا جلوی کار بسیاری از سایت ها گرفته شود یا …؟

در آخر توجه شما رو به دیدن یک در این زمینه کاریکاتور جلب می کنم.


علاقه ی زیادی به برنامه نویسی و دنیای آی تی دارم. تمام سعی خودم رو می کنم تا در این وب سایت دانش خودم را با دیگر دوستان به اشتراک بگذارم و مطالبی هر چند کوتاه در زمینه فناوری اطلاعات منتشر کنم.
  1. neeDoor.com
    پاسخ توسط neeDoor.com :

    اميدوارم دولت در اين مسئله هم مثه سوپرمن بي پروا نباشه ! سايت هاي زيادي تازه دارن جون ميگيرن و همه بر خلاف ميل شون خودشون رو با قوانين وفق دادن! يعني ديگه جايي واسه بهونه وجود نداره كه مورد كم لطفي دولت قرار بگيرن. اما من از طرف خودم و خيلي از وب مسترهاي ديگه لازم ميدونم بگم كه سخت گيري افراطي دولت در اين زمينه ميتونه تحريم داخلي رو هم به همراه داشته باشه ! و در همين راستا ضربات اقتصادي شديدي به كشور وارد خواهد شد ! فك ميكنم مهم ترين مسئله درباره اينترنت ايران كلاه برداري ها هست نه مواردي كه الان دولت روش زوم كرده. به هر حال اگه اهداف دولت در راستاي ارتقا سطح كيفي و افزايش بازديد مفيد از اينترنت كشور باشه همه ما وب مستر ها دولت رو حمايت خواهيم كرد

ارسال نظر

کانال را در گوگل محبوب کنید