Google Keep کروم اجازه مدیریت یادداشت ، لیست کارها و عکس ها را در حالت آفلاین میدهد

نویسنده :
تعداد بازدید :2,640

گوگل روز پنج شنبه، آخرین محصول خود را معرفی کرد : Google Keep

Google Keep که در ماه مارچ برای اندروید و کروم عرضه شده بود ، توسط بسیاری از تحلیلگران ، به هنوان رقیبی برای Evernote شناخته میشد. اگر چه ، Evernote هنوز بهترین گزینه برای یادداشت برداری در حال حرکت میباشد.

Google Keep اجازه یادداشت برداری ، لیست کارهای روزمره و ضمیمه کردن تصاویر به وظایف مختلف را میدهد. از همه بهتر اینکه ، نرم افزار حتی در حالت آفلاین هم کار میکند ، بنابراین ، حتی در نبود اتصال اینترنت نیز ، میتوانید به کار خود ادامه دهید. هر زمان هم که مجدد به اینترنت وصل شوید ، نرم افزار به شکل اتوماتیک تمام اطلاعات جدید شما را ، بین همه دستگاه هایی که دارید ، همگام میکند

اگرچه این نرم افزار ، از فروشگاه اینترنتی کروم قابل دریافت است ،اما به هر حال نرم افزارGoogle Keep ، یک افزونه نیست. درواقع ، حتی در صورت عدم اجرای کروم نیز ، میتواند به عنوان یک برنامه مستقل عمل کند

به طور کلی ، این سرویس به شما اجازه جمع آوری همه یادداشت هایتان در یک جا را خواهد داد  ؛ به شما اجازه خواهد داد “ایده هایتان را ذخیره کنید و برای لحظاتتان برنامه ریزی کنید”


علاقه ی زیادی به برنامه نویسی و دنیای آی تی دارم. تمام سعی خودم رو می کنم تا در این وب سایت دانش خودم را با دیگر دوستان به اشتراک بگذارم و مطالبی هر چند کوتاه در زمینه فناوری اطلاعات منتشر کنم.

ارسال نظر

کانال را در گوگل محبوب کنید