گوشی های سونی Xperia P, Go و E dual این هفته آپدیت جیلی بینی را دریافت می کنند

نویسنده :
تعداد بازدید :4,392

سر انجام سونی گوشی های Xperia P, Xperia go و Xperia E dual را به نسخه جیلی بینی آپدیت می کند. اجرای روند آپدیت این گوشی ها این هفته آغاز می شود. تمامی این گوشی ها به صورت تدریجی تا پایان ماه می این آپدیت را دریافت می کنند.

این آپدیت علاوه بر آپدیت به جیلی بینی امکاناتی همچون Google Now، پروژه کره، دوام بیشتر باطری، چندین برنامه جدید و قابلیت داشت هوم اسکرین اضافه را با خود همراه دارد. همچنین برنامه های مثل والک من سونی و دیگر برنامه های مولتی مدیا سونی، آپدیت می شود.

سونی قول داده که تمامی گوشی ها تا پایان ماه می آپدیت شوند. امیدوارم همینطور باشد.


علاقه ی زیادی به برنامه نویسی و دنیای آی تی دارم. تمام سعی خودم رو می کنم تا در این وب سایت دانش خودم را با دیگر دوستان به اشتراک بگذارم و مطالبی هر چند کوتاه در زمینه فناوری اطلاعات منتشر کنم.
  1. Abby Hayden
    پاسخ توسط Abby Hayden :

    همانطور که می بینید قرار است این کمپانی بسیاری از استفاده کنندگان از دستگاه های خود را با ارائه بروزرسانی به سیستم عامل اندروید 4 شگفت زده کند و از این طریق بتواند پشتیبانی از کاربران خود را نشان دهد. همانطور که می دانید چند روز پیش در سایت تورتک با گوشی های سونی اریکسون که قرار است برای آن ها نسخه مناسب اندروید 4 منتشر شود را در نوشته آیا گوشی سونی اریکسون من از اندروید ۴ پشتیبانی می کند ؟ آشنا شدیم و به نظر می رسد که HTC پس از اطلاع از این اغدام کمپانی سونی اریکسون قصد دارد که از دیگر رقبای خود عقب نماند.

ارسال نظر

کانال را در گوگل محبوب کنید