فیس بوک ، با شرکت Timelines ، صلح میکند

نویسنده :
تعداد بازدید :2,241

فیس بوک در نهایت ، جنگ 19 ماهه خود با Timelines را پایان داد ؛ شرکتی که به دلیل نقض قوانین علائم تجاری ، شکایتی علیه فیس بوک مطرح کرده بود.فیس بوک ، روز پنج شنبه ، در گزارش سه ماهه بخش مالی خود، گفته است که به توافقاتی با شرکت Timelines برای حل و فصل اختلافات رسیده است.

فیس بوک ، چگونگی این حل و فصل را افشا نکرده است؛ اما گفته است که هزینه های احتمالی این مسئله ، به فیس بوک مربوط نیست . شرکت Timelines شکایتی را علیه فیس بوک در سپتامبر 2011 ، پس پرده برداری از پروفایل جدید فیس بوک به نام Timelines ، تنظیم کرد. فیس بوک به دنبال رد این ادعای شرکت Timelines بود ، اما تلاش آنها به جایی نرسید و در نهایت ، قرار بر برگزاری جلسه دادگاهی شد که می بایست در ماه آوریل برگزار میشد در گزارش 10-Q ، فیس بوک اشاره جداگانه ای به افزایش 69% هزینه های اداری نسبت به مبلغ 176 میلیون دلاری سال گذشته نموده است ، که شامل هزینه های حقوقی بوده است و این ، از دلایل افزایش سال به سال هزینه های فیس بوک برآورد شده است این مسئله ، باعث کاهش تمایل فیس بوک به ادامه درگیری های حقوقی شده است


علاقه ی زیادی به برنامه نویسی و دنیای آی تی دارم. تمام سعی خودم رو می کنم تا در این وب سایت دانش خودم را با دیگر دوستان به اشتراک بگذارم و مطالبی هر چند کوتاه در زمینه فناوری اطلاعات منتشر کنم.

ارسال نظر

کانال را در گوگل محبوب کنید