گوگل now میتواند صفحه جدیدی داشته باشد

نویسنده :
تعداد بازدید :2,138

سرویس آی گوگل دیگر وجود ندارد ، اما به این معنی نیست که گوگل یک صفحه قابل شخصی سازی برای شما نداشته باشد.

افرونه مرورگر کروم و برخی کدهای مخفی در وب سایت گوگل ، نشان میدهد که گوگل ممکن است آی گوگل را با یک نسخه دسکتاپ از گوگل Now ، جایگزین کند

گزارشات تایید نشده از سیستم عامل گوگل ، توسط وبلاگی که وابسته به گوگل نیست ، روی یک کد صفحه وب تمرکز کرده است که میگوید ، گوگل از آن برای تست ویژگی های جدید استفاده میکند. در این مورد ، کد “Google Now” نام دارد ، دارای ویژگی اعمال امکانات جدید است.

این کد همچنین شامل توضیحی در مورد گوگل ناو است . ” با گوگل Now آغاز کنید – اطلاعاتی بیشتر در زمان مقتضی” گوگل Now در سال گذشته به عنوان یک دستیار شخصی که ویژگی جستجوی پیشگویانه نیز داشت در اندروید 4.2 جلی بین ، آغاز به کار کرد.

گوگل تابستان گذشته ، صفحه خانگی سفارشی خود ،آی گوگل، را معرفی کرد که در تاریخ 1 نوامبر 2013 بسته خواهد شد. نام آی گوگل از ترکیب نام بخش جستجو افزونه رقیب این شرکت یاهو که در سال 2005 راه اندازی شده بود گرفته شده است.

گوگل به درخواست یک جایگزین برای آیگوگل پس از اعلام حذف آن ، به سرعت پاسخ نداد.

نشانه های دیگری وجود دارد که اکنون نقشه بزرگی پیش روی گوگل قرار گرفته است. همراه با انتشار مخفی کدی در صفحه تست HTML ، گوگل افزونه دستکتاپ گوگل را ساختهه است که گوگل ناو ، را به عنوان یک صفحه در تب جدید باز میکند. زبان پیش فرض آن روسی است ، اما این خبر که نسخه آن به زودی در فروشگاه اینترنتی کروم قرار میگیرد ، تایید شده است

موسس و مدیر عامل این شرکت Larry Page نیز اشاره ای به گوگل ناو در گزارش درآمدی هفته گذشته کرد بود. و این بدین معنی است که محصولات گوگل ، حتی در صورت مواجهه با نظرات منفی ، به زودی حذف نخواهند شدو جایگزینی برای آنها در نظر گرفته خواهد شد.


علاقه ی زیادی به برنامه نویسی و دنیای آی تی دارم. تمام سعی خودم رو می کنم تا در این وب سایت دانش خودم را با دیگر دوستان به اشتراک بگذارم و مطالبی هر چند کوتاه در زمینه فناوری اطلاعات منتشر کنم.

ارسال نظر

کانال را در گوگل محبوب کنید