چگونه عکس های خارجی را به وردپرس وارد کنیم ؟

نویسنده :
تعداد بازدید :4,205

آیا شما به وردپرس مهاجرت کرده اید؟ اما با صد ها عکس مواجه شده اید که از سایت قبلی اتان لینک شده است؟ وارد کردن دستی عکس ها از سایت قبلی اتان می تواند بسیار زمان بر باشد. اما اگر شما از  Joomla، Weebly، Tumblr WordPress.com یا پلتفرم های دیگر می خواهید به وردپرس بیایید، ما راه حلی برای شما داریم. در این مقاله ما به شما نحوه وارد کردن عکس خارجی به وردپرس را تنها با چند کلیک ساده را نشان می دهیم.

اگر شما از یکی از برون بری های وردپرس استفاده می کنید، عکس ها بصورت پیش فرض وارد می شوند و با رفته به بخش رسانه در مدیریت وردپرس می توانید، آنها را ببینید. اگر عکس های خود را در این قسمت می بینید پس شما شما نیازی به این مقاله ندارید اما اگر عکس های خود را در این قسمت نمی بینید، ادامه این مقاله را بخوانید.

وارد کردن عکس های خارجی در وردپرس

ما برای این کار باید از پلاگینی به اسم Import External Images استفاده کنیم. این پلاگین باعث می شود تمام عکس های موجود در نوشته هایتان به قسمت رسانه های وردپرستان انتقال پیدا کند و از این پس عکس ها از خود سایتتان، فراخوانی شود. اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال سازی این پلاگین است. پس از فعال کردن این افزونه، به قسمت رسانه» وارد کردن تصاویر بروید. حال تنها کاری که نیاز است انجام دهید کلیک روی دکمه  Import Images Now است تا این افزونه به طور خودکار تمام عکس های موجود در نوشته هایتان را پیدا کرده و به سایتتان انتقال دهد.

Import external images in WordPress

این افزونه می تواند هر دفعه، پنجاه تا عکس را انتقال دهد. اگرچه ممکن است با خطای کمبود رم مواجه بشید که باید مقدار PHP memory limit را افزایش بدید. هنگامی که پنجاه عکس کامل انتقال داده شد شما می توانید تعداد عکس های باقیمانده را ببینید و مجدد با کلیک روی دکمه  Import Images Now، عملیات انتقال را برای پنجاه تای بعدی، ادامه دهید.

در صورتی هم که شما می خواهید تنها عکس های مربوط به یک نوشته خاص را وارد کنید کافیست به آن نوشته بروید و تیک Import External Images را بزنید.

Import external images inside a post

امیدوارم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد.


علاقه ی زیادی به برنامه نویسی و دنیای آی تی دارم. تمام سعی خودم رو می کنم تا در این وب سایت دانش خودم را با دیگر دوستان به اشتراک بگذارم و مطالبی هر چند کوتاه در زمینه فناوری اطلاعات منتشر کنم.
  1. مسعود
   پاسخ توسط مسعود :

   سلام
   از کد زیر استفاده کنید

   get_avatar( get_the_author_meta('user_email'), 87 );
   
  2. پرهام ملکی
   پاسخ توسط پرهام ملکی :

   سلام دوست عزیز. با اجازه از آقا مسعود ❓ اگه شما در سایت http://fa.gravatar.com/
   عضو شوید به راحتی می تونید گراواتار خود را بسازید.البته اگه منظور شما همین باشد. 😀

ارسال نظر

کانال را در گوگل محبوب کنید