چگونه از ابزار GoogleNow در گوشی های آیفون در مناطق پشتیبانی نشده استفاده کنیم.

نویسنده :
تعداد بازدید :2,875

شب گذشته گوگل، ابزار گوگلی جدیدی به نام GoogleNow را برای آیفون، آی پاد لمسی و آی پد معرفی کرد، این نرم افزار جدید به صورت فایل آپدیت برای نرم افزار جستجوی گوگل در بخش فروشگاه نرم افزاری در دسترس می باشد. این نرم افزار تا کنون برای مردم در بسیاری از کشورهای بزرگ خوب عمل میکند. اما افرادی که در اطراف این کشورها ساکن بودند، پیغامی دریافت کردند مبنی بر اینکه نرم افزار گوگل در حال حاضر در کشور آنها سرویس ندارد. ما مثل همیشه روشی برای دور زدن این محدودیت مکانی پیدا کرده ایم. شما را گام به گام همراهی خواهیم نمود.

قبل از پرداختن به جزئیات باید بدانید که اگر Google Now در حال حاضر کشور شما را پشتیبانی نمیکند به این دلیل است تا کنون نتوانسته این نرم افزار را به درستی در کشور شما آزمایش کند و نرم افزار در محدوده کشور شما آزمایش شده ولی نتایج ، قابل قبول نبوده.
ابزار Google Now قادر به ارائه کارت های هوشمند متفاوتی می باشد. اما اگر شما در کشور کوچکی زندگی می کنید، پس ورزش های بین المللی کمتری را دنبال می کنید، در شرکت های محلی سرمایه گذاری می کنید، از خطوط هواپیمایی داخلی استفاده می کنید. پس باید اطلاعات مربوط به کشور خود را نیز دریافت نمایید. و زمان خاصی لازم است تا این ابزار اطلاعات مورد نیاز مختص هر منطقه را جداگانه پشتیبانی نماید.
حالا اگر شما با توجه به این محدودیت ها انتظارات خود را کاهش دهید با استفاده از GoogleNowEnabler محدودیت عدم دسترسی را برای دستگاه های iOS برطرف کنید. شما باید بعد از نصب نرم افزار جستجوی گوگل برای دستگاه های iOS ، ابزار GoogleNowEnabler را نصب کنید. که کمک می کند این ابزار در تمامی کشورها جوابگو باشد. باید توجه داشته باشید که با GoogleNowEnabler هیچ آیکون برنامه ای وجود نخواد داشت، و حتی هیچ چیزی برای تغییر تنظیم نرم افزار نخواهد بود، شما تنها دستکاری های لازم را نصب کرده و از GoogleNow استفاده می کنید. ما این روش را بر روی دستگاه آیفون اجرا کرده و همانگونه که انتظار داشتیم عمل کرد.
وقتی که شما پس از نصب دستکاری ها ، نرم افزار جستجوی گوگل را راه اندازی می کنید، به جای مشاهده پیغام خطای ” غیر قابل دسترس”، از شما میخواهد اگر میخواهید از GoogleNow استفاده کنید وارد حساب کاربری Gmail خود بشوید. اگر حساب کاربری Gmail ندارید میتوانید به قسمت تنظیمات در گوشه بالای سمت راست رفته و GoogleNow را فعال کنید.
اگر اولین بار است که از GoogleNow استفاده میکنید، شما می توانید تنها از تعداد انگشت شماری از کارتهای اطلاع رسانی استفاده کنید، اطلاعاتی نظیر آب و هوای محلی، نزدیکترین رستورانی که رتبه خوبی در گوگل مپ داراست و از این قبیل اطلاعات. همانطور که گوگل اطلاعات بیشتری درباره محل زندگی شما جمع آوری می کند، شما کارت های جالبتری را دریافت خواهید نمود. برای مثال، بهترین مسیربرای رسیدن به مدرسه و یا محل کار خود.


علاقه ی زیادی به برنامه نویسی و دنیای آی تی دارم. تمام سعی خودم رو می کنم تا در این وب سایت دانش خودم را با دیگر دوستان به اشتراک بگذارم و مطالبی هر چند کوتاه در زمینه فناوری اطلاعات منتشر کنم.

ارسال نظر

کانال را در گوگل محبوب کنید