مایکروسافت به جنگ با iPad رفت!

نویسنده :
تعداد بازدید :3,303

مایکروسافت در راهکار تبلیغاتی جدیدش در یک صفحه به مقایسه آی پد با دیگر محصولات از این دسته پرداخته، بنظر میرسد که مایکروسافت میخواهد از طریق نشان دادن نقطه ضعف های آی پد برای 4 تبلت ویندوز 8 خود بازار گرمی کند.

البته مایکروسافت از Surface RT خود برای این تبلیغ ضد آی پدی استفاده نکرده بلکه از Asus VivoTab بعنوان سلاح خود استفاده کرده است. در مقایسه Surface RT با آی پد همانطور که در شکل بالا می بینید آی پد از لحاظ باریکتر بودن، عمر باتری و ویجت برنده است. جالب اینجاست در این مقایسه مایکروسافت خیلی از ویژگی هایی که آی پد در آن پیشتاز است را بیان نکرده است و فقط از قیمت 100 دلاری Surface RT با 32 گیگابایت حافظه نسبت به آی پد 32 گیگاباتی بعنوان یک مزیت یاد کرده است. مایکروسافت خیلی از ویژ گی های کلیدی آی پد را بیان نکرده چرا که قطعا قابل مقایسه با Surface RT نمی باشند.
در این مقایسه مایکروسافت ویژ گی های HP Envy x2 را برشمرده که مطمئنا این محصول برای مقایسه با آی پد مناسب تر است. چراکه عمر باتری آن 14 ساعت است و نسبت به آیپد باریکتر می باشد و از لحاظ قیمت با 566 دلار درمقابل قیمت 646 دلار آی پد قرار دارد. این قیمت برای نمونه های 64گیگابایتی این دومحصول است. Envy x2 قابلت اجرای همه نرم افزارهای قدیمی ویندوز را نیز دارد.

منبع


ارسال نظر

کانال را در گوگل محبوب کنید