فیس بوک Home ، نزدیک یک میلیون دانلود را ثبت کرد

نویسنده :
تعداد بازدید :3,685

فیس بوک نزدیک یک میلیون دانلود را برای نرم افزار Home خود در اولین ماه عرضه ، ثبت کرد.

این نرم افزار ، که در صفحه خانگی گوشی های پشتیبانی شده قرار میگیرد ، محوریت گوشی را ، هرچه بیشتر به سمت فیس بوک میبرد. به جای اجرای یک نرم افزار یا نمایش صفحه خانگی ، کاربر زمانی که گوشی خود را از حالت Sleep خارج میکند ، صفحه خانگی فیس بوک خود و تصاویر و بروزرسانی های دوستانش را خواهد دید.

Cory Ondrejka ، مدیر مهندسی موبایل فیس بوک در طی جلسه خبری خود گفت : این آمار کاملا با انتظارات ما مطابقت داشت. ما فکر میکنیم که این رقم ، به اندازه ای رسیده باشد که بتوان نظرسنجی از کاربران را مد نظر قرار داد.

کاربران ، معمولا در ابتدا ، برای دریافت یک نرم افزار به جستجو در فروشگاه اندروید می پردازند. فیس بوک هنوز از قابلیت های اصلی نرم افزارش برای تبلیغ و رواج آن استفاده نکرده است ؛ و شبکه های اجتماعی به خودی خود ، این تبلیغات را برایشان پخش کرده اند.

طبق گفته های Ondrejka پس از بروزرسانی های آینده، 25% به زمان صرف شده کاربران در فیس بوک ، افزوده خواهد شد.

فیس بوک در حال حاضر ، پرکاربرد ترین نرم افزار موبایل است ، در نتیجه قادر به ایجاد تغییرات اساسی در این دستگاه ها بوده و ما از این بابت بسیار هیجان زده ایم

نسخه جدید فیس بوک Home، پنج شنبه به همراه آخرین نسخه از نرم افزار این شرکت ، عرضه خواهد شد.

آخرین نسخه موجود از این نرم افزار ، باگ های زیادی دارد ، اما فیس بوک در حال کار روی نسخه جدیدی است که بتواند بازخورد ها و انتقادات این یک میلیون کاربر را ، به آنها منتقل کند. آنها به دنبال روش جدیدی برای تولید نرم افزار هایی غیر از نرم افزار فیس بوک هستند تا راه حلی ساده تر برای چت کردن ، ارائه دهند


علاقه ی زیادی به برنامه نویسی و دنیای آی تی دارم. تمام سعی خودم رو می کنم تا در این وب سایت دانش خودم را با دیگر دوستان به اشتراک بگذارم و مطالبی هر چند کوتاه در زمینه فناوری اطلاعات منتشر کنم.

ارسال نظر

کانال را در گوگل محبوب کنید