سامسونگ گلکسی اس 4 ، تلفنی پیچیده ، با امکان استفاده آسان

نویسنده :
تعداد بازدید :5,102

سامسونگ به گلکسی اس 4 خود ، ده ها ویژگی جدید داده است. اگر شما هیچ چیز درمورد گوشی های هوشمند نمیدانید ، احتمالا این گوشی مناسب شما نخواهد بود
اما این مسئله ، سامسونگ بیچاره را در یک سردرگمی قرار میدهد. اگر محبوب ترین گوشی های هوشمند این شرکت خیلی پیچیده هستند ، این مسئله نشان از بیگانگی این شرکت با بخش بزرگی از بازار است.سامسونگ اگر تساوی را در بازار رعایت نکند نابود خواهد شد. این شرکت میخواهد همه چیز برای همه کس باشد.


بنابراین ، این شرکت برای بخش کوچکی از کاربرانش ، وضعیت آسان را در سری گوشی های کهکشان s4 تدارک دیده است.
بله واقعا این کار را کرده است.
ویژگی های وضعیت آسان
وضعیت آسان گلکسی اس 4 ، صفحه خانگی را به سه پنل محدود میکند. آیکون ها و فونت ها بسیار بزرگتر هستند. دسترسی به تعداد محدودی از برنامه های ضروری فراهم است و عملکرد های بسیار ساده مانند ساعت ، آب و هوا ، تقویم ، تلفن ، پیام رسانی و دوربین را ارائه میدهد. شما میتوانید یادداشت بردارید ، از ماشین حساب استفاده کنید ، ایمیل بفرستید ، به موسیقی گوش دهید و تنظیمات را تغییر دهید


شما میتوانید به دراور برنامه های اندروید از طریق وضعیت آسان دسترسی داشته باشید، اما مانند یک پوشه معمولی برنامه ها نیست. فقط یک لیست بر اساس حروف الفبا از برنامه های روی تلفن است.
شما میتوانید بین وضعیت آسان و نرمال ، با رفتن به منوی تنظیمات – دستگاه من – وضعیت صفحه خانگی و انتخاب وضعیت آسان جابجا شوید.
سامسونگ اعتقاد دارد که وضعیت آسان ، برای کاربرانی که ویژگی های زیاد این گوشی را گیج کننده میپندارند ، مناسب است. وضعیت آسان امکان استفاده مادربزرگ یا کودک کوچک شما از گوشی را فراهم میکند. سامسونگ اعتقاد دارد که این وضعیت ، میتواند یادگیری مردم در زمینه چگونگی استفاده از این گوشی را آسان کند. سپس آنها میتوانند کم کم به وضعیت معمولی وارد شوند.
من نمیدانم که باید برای ایجاد این وضعیت که گوشی بسیار بسیار آسانتر میشود ، از سامسونگ تشکر کنم یا اینکه سرزنش کنم که چنین گوشی پیچیده ای نیاز به یک وضعیت آسان نداشته است.
شما در این مورد چه فکر میکنید؟ آیا این گوشی است که باید به مادربزرگ خود توصیه کنید؟


علاقه ی زیادی به برنامه نویسی و دنیای آی تی دارم. تمام سعی خودم رو می کنم تا در این وب سایت دانش خودم را با دیگر دوستان به اشتراک بگذارم و مطالبی هر چند کوتاه در زمینه فناوری اطلاعات منتشر کنم.
  1. fedra
    پاسخ توسط fedra :

    گوشی فوق العاده راحت و فول امکانات بخصوص امکانات بزرگ کردن نوشته هایش اما دو مشکل دارم باهاش یکی هنگام عکس گرفتن جایی را پیدا نکرده ام که جلوی لرزش دست رابگیرد و عکسهایم با کیفیت بیفتد دوما من اس4 دارم یه چن روزه وختی میخوام اس به کسی بدم درست لحظه ارسال اس این پیامو میده میگه اینترنتت خاموشه واس نمیره .یا با ئئس می رود میتونین کمکم کنین؟

  2. حسن
    پاسخ توسط حسن :

    آقا من اس4 دارم یه چن روزه وختی میخوام اس به کسی بدم درست لحظه ارسال اس این پیامو میده میگه اینترنتت خاموشه واس نمیره .میتونین کمکم کنین؟

ارسال نظر

کانال را در گوگل محبوب کنید