دو ویژگی جدید اندروید 4.3 توسط HTC لو رفت

نویسنده :
تعداد بازدید :3,028

اینطور که به نظر می رسد گوگل قصد معرفی آندروید 5 را در کنفرانس Google I/O ندارد، بلکه می خواهد آندروید 4.3 را معرفی کند که این هم نسبتاً خوب است. اچ تی سی، سه شنبه، 16 می در گردهمایی ای که در فرانسیسکو برگذار می شود، قرار است یک نمای کلی از بلوتوث با مصرف کم (BLE) و Open GL ES 3.0 که ویژگی های جدید اندروید هست، را ارئه کند.

اولین ویژگی جدیدی که قرار است اضافه شود، بلوتوث با مصرف کم یا بلوتوث هوشمند است که همواره بر روی دستگاه هایی مانند مانیتور ضربان قلب، کلید یاب و کیت چند حسگر استفاده می شود. اینطور که ما شنید ایم X Phone، این ویژگی را دارد. همچنین تا کنون چندین دستگاه آندرویدی، از این قابلیت پیشتیبانی می کردند اما این قابلیت به طور رسمی داخل آندروید وجود نداشت.

ویژگی بعدی، OpenGL ES 3.0 است که آخرین مشخصات گرافیکی موبایل است که در حال حاضر توسط تراشه های جدید از نوع Qualcomm پشتیبانی می شود. Snapdragon 600، آخرین تراشه ای است که از OpenGL ES 3.0 حمایت می کند و ما بی صبرنامه منتظر استفاده از این ویژگی قدرتمند در بازی های جدید، آندرویدی هستیم.

ما انتظار داریم که گوگل، ویژگی های بیشتری را برای آندروید 4.3 معرفی کند ولی باید تا دو هفته دیگر صبر کنیم تا گوگل در کنفرانس Google I/O به تمامی شایعات پایان دهد و پرده از ویژگی های جدید آندروید 4.3 بردارد.


علاقه ی زیادی به برنامه نویسی و دنیای آی تی دارم. تمام سعی خودم رو می کنم تا در این وب سایت دانش خودم را با دیگر دوستان به اشتراک بگذارم و مطالبی هر چند کوتاه در زمینه فناوری اطلاعات منتشر کنم.

ارسال نظر

کانال را در گوگل محبوب کنید