جزئیات شایعه اثر انگشت خوان برای iPhone 5S

نویسنده :
تعداد بازدید :2,780

جزئیات جدید از تولید اثر انگشت خوان برای iPhone 5S بدست آمده است. طبق یادداشتی از طرف Ming-Chi Kuo که یک تحلیلگر اپل است، اپل قصد دارد برای تحقق این هدف با شرکت تایوانی همکاری کند.

قبلاً شایعاتی شنیدید که اپل در حال برنامه ریزی برای درست کردن اثر انگشت خوان برای گوشی iPhone 5S است. بدین گونه که کاربر وقتی دکمه Home گوشی خود را فشار دهد، اهراز هویت شود. این شایعه از اینجا بوجود آمد که اپل شرکت AuthenTec که یک شرکت امنیت بیومتریک موبایل است، را در سال 2012 خرید.

اپل اخیراً  یک مهندس خبره را برای کار بر روی احراز هویت بیومتریک دعوت به همکاری کرده است که با توجه به اینکه در پایان چرخه تولید iPhone 5S هستیم، طبق نظر یک تحلیلگر دیگر، امیدی به اثر انگشت خوان برای iPhone 5S نخواهد بود و  باید منتظر این قابلیت در iphone 6 باشیم اما Kuo همچنان معتقد است که اثر انگشت خوان برای iPhone 5S عرضه می شود.

با گزارشی که از سرمایه گزاران اپل به دست آمده، Kuo فکر می کند که اپل دوست دارد با تولیدکنندگان تایوانی  مانند TSMC برای بخشی از اثر انگشت خوان  iPhone 5S، همکاری کند و این یک تصمیم آگاهانه برای تشدید رقابت با سامسونگ است.

TSMC همان شرکتی است که طبق شایعات در حال طراحی پردازشگر A7 اپل است تا اپل بتواند در رقابت با سامسونگ جلو بزند.


علاقه ی زیادی به برنامه نویسی و دنیای آی تی دارم. تمام سعی خودم رو می کنم تا در این وب سایت دانش خودم را با دیگر دوستان به اشتراک بگذارم و مطالبی هر چند کوتاه در زمینه فناوری اطلاعات منتشر کنم.

ارسال نظر

کانال را در گوگل محبوب کنید